.

.

Рев-На-Полица Современа Крива Повлече Организаторот за Слепи Агол Кабинет, Стандард, Природни Јавор

Рев-На-Полица Современа Крива Повлече Организаторот за Слепи Агол Кабинет, Стандард, Природни Јавор

евалуација:

DEN 1761.60
Од стока
Во магацинот

Вклучува : (1) Рамка, (1) Врвот Полица, (1) Дното Полица, (2) вратата планината загради и монтажа на хардвер.Слајд Тип : 60lb Целосна Екстензија Ролери Слајд.Наменета за Слепи Право Кабинет кога Вратата е на Левата страна.Може да биде инсталиран или во полна висина или од врата на врата/фиока слепи агол.Наменета за Слепи Агол Кабинет со 18" Отворање. "Крива" зема луксузни слепи агол складирање на следното ниво.Индивидуалните полиците се обезбеди целосен пристап и до 775 квадратни.инчи на површина за складирање.Кривата е уникатен по тоа што ќе работат во или целосна висина, вратата фиока или двојно вратата апликација.Вратата планината заграда се вклучени како опција да се качи на вашата врата или не.

Детални спецификации

Додатоци на производи