.

.

Прекрасни Свадба Маса Броеви 10-100 Персоналните Компјутери Дрвени Брада Име Картичка Свадба Обичај Место Картичка Банкет Партија Празник Декорација ,за Деца Прекл

Прекрасни Свадба Маса Броеви 10-100 Персоналните Компјутери Дрвени Брада Име Картичка Свадба Обичај Место Картичка

евалуација:

DEN 4423.20
Од стока
Во магацинот

Свадба маса картички додадете некои минималистички,но стилски гламур во вашата свадба.Премиум хартија е дизајниран да трае и благодарение на обоени плик кутија собата е лесно да се продавница.Почесен гостин може да се земе дома како подарок.Местото имиња, исто така може да се користи за роденден,Божиќ или вечера.Имињата, исто така, ќе биде една прекрасна keepsake за вашите гости да се однесе дома, да се потсетиме на денот страна.Овие прекрасни картички не се работи само голема како свадба прием табела броеви,но, исто така, донесе домот на допир на било која партија.табела број картичка set –топло срце&домот функција за секој случај.Овие место картички се ласерски сече.

Детални спецификации

Додатоци на производи