.

.

Хозе Cardenal Потпишан Договор Гиганти – ГРБ JSA - MLB Намали Потписи

Хозе Cardenal Потпишан Договор Гиганти – ГРБ JSA - MLB Намали Потписи

евалуација:

DEN 13079.76
Од стока
Во магацинот

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; MLB Намали Потписи.Понудена е неговиот договор од 1963-64 зимски топка сезона во порторико.Неговата contractwas со Caguas бејзбол клуб.Тој потпишана и датирана тоа за оваа сезона.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Хозе Cardenal сувенири.Сан Франциско Гиганти сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи