.

.

ICM Пластични Модел Авион МИГ-25 RBT, Советскиот Извидувачки Авион 1/48 48901

ICM Пластични Модел Авион МИГ-25 RBT, Советскиот Извидувачки Авион 1/48 48901

евалуација:

DEN 1823.76
Од стока
Во магацинот

Бренд : ICM.Производителот : ICM Модели (Украина).Боја : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак.Скала : 1/48. ПЛАСТИЧНИ МОДЕЛ АВИОН МИГ-25 RBT, СОВЕТСКИОТ ИЗВИДУВАЧКИ АВИОН 1/48 втората светска војна воени авиони борец пластични скала модел комплет ICM 48901 Висок квалитет детали.Производителот : ICM Модели (Украина) Скала : 1/48 Материјал : Пластични Боја : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак.Услов : се Нови во Кутија Dlyna модел, мм : 448 Миг-25 RBT ( "Одредување 02 T" 1979 часа) - samolët radyotehnycheskoy интелигенција со инсталиран nadëzhnoy Повеќе lëhkoy станици и Глобалната radyotehnycheskoy интелигенција "теренот", Наместо станица RT-интелигенција "Virazh".Целосна поставува вклучуваат : детали Decal (Налепница) 1 рамката е извршена со prozrachnoho пластика (Фенер kabynы) шема за okrashyvanyya модел Детали за Инструкции во руски и на англиски јазик.

Детални спецификации

Додатоци на производи