.

.

Металик Детали АХ-64 Apache. Longbow Радар 1/48 MDR4820

Металик Детали АХ-64 Apache. Longbow Радар 1/48 MDR4820

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Производителот : Металик Детали.Материјал : Смола, photoetch.Скала : 1/48. Состојба : Нова.Тип : Авион.Производителот : Металик Детали Код : MDR4820 Скала : 1/48 Материјал : Смола, photoetch Сет содржи : 4 смола делови, photoetched делови.Состојба : Нова.

Детални спецификации

Додатоци на производи