.

.

Sunco Осветлување 6 Pack Retrofit Комплет, 4 Инчен LED Вдлабнати вградна светилка w/Одбивни Трим + Реконструирам Домување, Dimmable, IC Оценет, 11W=60W, 660 LM, 2700K Мека Бела, Влажна Оценет, Л

Sunco Осветлување 6 Pack Retrofit Комплет, 4 Инчен LED Вдлабнати вградна светилка w/Одбивни Трим + Реконструирам

евалуација:

DEN 1439.76
Од стока
Во магацинот

✅ SUNCO БЕНЕФИЦИИ - 10-годишна Гаранција!Sunco со гордост се базирани во САД, понудата на квалитетни производи по пристапни цени се поддржани од индустријата-водечки гаранции и познавања на специјалистите за поддршка. ✅ ВОЗДУХ ТЕСНИ & IC ОТЦЕНЕТИ - Sunco е реконструирам лименки се херметички и термички заштитена и наменет да биде инсталиран на таванот опкружен со изолација.

Детални спецификации

Додатоци на производи