.

.

Актуелниот Шампион Autograph Опуштено Качулка - Мажите

Актуелниот Шампион Autograph Опуштено Качулка - Мажите

евалуација:

DEN 3840.00
Од стока
Во магацинот

Материјал : 100% памук.Одговара : опуштено.Стил : качулка.Худ : прилог, drawstring.Џебовите : 1 кенгур.Мекото средината на тежина тери на Autograph Опуштено Качулка е удобно и топло за пост-салата планови или секојдневниот errands околу градот.Заедно со покажување на просторен, опуштено одговара дека слоеви лесно преку нашата маици и долги ракави, оваа качулка карактеристики здрав ребрести ракав дека се задржи на chill-out.

Детални спецификации

Додатоци на производи