.

.

БРУТО-МЕХАНИЧКА Рака Тоалет База Бронза

БРУТО-МЕХАНИЧКА Рака Тоалет База Бронза

евалуација:

DEN 383.76
Од стока
Во магацинот

Нови.HF Серија Рака Управувана Морски Toilet Features : Здрав бронза база за груба вода use T-Рачка за олеснување на operation High-ефикасност на вентили систем користи минимални флеш water Weighs 32 pounds No Собранието е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи