.

.

VSYSTO Мотоцикл Видео Возење Рекордер Цртичка Кам 2 Канали Леќа на Предната & Задните Двојна 1080P Копија Камера со WiFi Starlight Ноќ Визија G-Сензор Јамка Снимање

VSYSTO Мотоцикл Видео Возење Рекордер Цртичка Кам 2 Канали Леќа на Предната & Задните Двојна 1080P Копија Камера

евалуација:

DEN 2879.76
Од стока
Во магацинот

1* Задна Камера со продолжување на кабел.Оваа функција е погодно за вас за пренос на видео на вашиот мобилен телефон или таблет и да се види во реално време видео.Answer : ___________________________ NOTE : главната единица на цртичка cam не е водоотпорен.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Оваа цртичка cam е посебно дизајниран за мотоцикли, има за цел да се подобри безбедноста и практичност, ви обезбеди со сеопфатна евиденција кога ќе го користите. 1* Прирачник За Корисникот.Тоа ќе биде најмногу внимателен придружник на вашето патување!.Никогаш не расклопување ниту обид за поправка на овој производ.На дождливите денови, одлична отпорност на вода на контролната камери ќе се зголеми вашата велосипедизам удобност и да се направи вашата јава повеќе погодно. 【100% Квалитет и Една Година По Продажбата на Услугата】 : Ние сме компанија која дизајнира и развие овој мотор камера самите себе, ние може да ви помогне да ги реши поголемиот дел од прашањето што би се сретнале. 1* Цртичка Cam Главната Единица. 【Професионални Водоотпорен Мотор Цртичка Cam Камери】 : IP67 водоотпорен отпорни за предните и задните камери.

Детални спецификации

Додатоци на производи