.

.

Metabo HPT 725682B25M SDS4 Хексадецимален со 5/32 со 4-1/8 со 7 2-Машина Вежба Малку, 25 Пакет

Metabo HPT 725682B25M SDS4 Хексадецимален со 5/32 со 4-1/8 со 7 2-Машина Вежба Малку, 25 Пакет

евалуација:

DEN 3684.24
Од стока
Во магацинот

Исто Додатоци, НОВО име : Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT. 5/32-инчен со 4-1/8-инчен со 7-Инчен 2-машина вежба малку; 4-1/8-инчен дупчење на длабочина.Агресивни и издржливи Карбид совет дека е во облик на длето за Брза пенетрација.Metabo HPT (порано позната како Hitachi power tools) и нуди широка линија на професионална одделение алат и прибор за машини, металугрија, дупчење и прицврстување, дупчење бетон и сечење, отворено моќ опрема, производи, како и комплетна линија на пневматски nailers, staplers, компресори и средено, сврзувачки елементи.

Детални спецификации

Додатоци на производи