.

.

DOITOOL 1Pc 360-степен Заб Почиста Full-Автоматски Електрични Стоматолошки Почисти Заби

DOITOOL 1Pc 360-степен Заб Почиста Full-Автоматски Електрични Стоматолошки Почисти Заби

евалуација:

DEN 818.16
Од стока
Во магацинот

Пренослив дизајн за патување, користење на канцеларија, теретана или додека патувате на работа и одмор.Тоа може да се ефикасно и брзо да ја исчистите површината и внатрешни работи на забите. - Пренослив дизајн за патување, користење на канцеларија, теретана или додека патувате на работа и одмор. Големина На : Околу 8.Description This производ е збир of U во форма на четка за заби, направени од силикон материјал, високо - квалитетни и издржливи. - Овој објект е произведен со премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба. - Заврши 360 - степен чистење, кој може да се бори 6 десетина проблеми со забите.Овој објект е произведен со премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи