.

.

Вежба Велосипед, Студио за Квалитет, LCD Дисплеи, отчукувањата на Срцето Монитор, Големи Двонасочно Flywheel Стационарни Појас Диск, Отпорност на Вредноста

Вежба Велосипед, Студио за Квалитет, LCD Дисплеи, отчукувањата на Срцето Монитор, Големи Двонасочно Flywheel

евалуација:

DEN 1416.00
Од стока
Во магацинот

Пулсот сензор на рачката бар можете лесно да ги пратите на вашиот отчукувањата на срцето.Тешки-должност челична рамка на вежба велосипед гарантира стабилноста и безбедноста на ниво додека велосипедизам. Итни систем за сопирање и отпор на вредноста ниво за да се исполнат вашите барања.Се гарантира стабилноста и безбедноста на ниво.

Детални спецификации

Додатоци на производи