.

.

Металик Детали Исфрлање седиште К-36L-3.5 1/48 MDR4839

Металик Детали Исфрлање седиште К-36L-3.5 1/48 MDR4839

евалуација:

DEN 479.52
Од стока
Во магацинот

Производителот : Металик Детали.Материјал : Смола, photoetch.Скала : 1/48. Состојба : Нова.Тип : Авион.Производителот : Металик Детали Код : MDR4839 Скала : 1/48 Материјал : Смола, photoetch Сет содржи : смола и photoetched делови да се изгради 2 седишта.Состојба : Нова Употреба за авион модели Yak-130.

Детални спецификации

Додатоци на производи