.

.

СПС Бренд 12V 12Ah Замена на Батеријата за Gamatronic Моќ+ SA 20 kVA, SA 30 kVA UPS-от (8 Парчиња)

СПС Бренд 12V 12Ah Замена на Батеријата за Gamatronic Моќ+ SA 20 kVA, SA 30 kVA UPS-от (8 Парчиња)

евалуација:

DEN 6260.64
Од стока
Во магацинот

Некои опрема се користи повеќе од една Батерија.Пратката содржи ОСУМ од 12 V 12 Ah SLA Замена на батерии за Gamatronic Моќ+ SA 20 k VA, SA 30 k VA ПРОЗОРЦИ.Ве молиме погледнете го упатство за ракување за инструкции за инсталација за Gamatronic Моќ+ SA 20 k VA, SA 30 k VA ПРОЗОРЦИ.Тие беа произведени од страна на ISO сертифицирана компании.Напон појавување не само што ќе се обезбеди оптимална ефикасност, но тоа ќе се прошири и на батеријата и опрема живот.Батерии обезбедени од страна на Right Price Батерии од 12 V 12 Ah се од висок квалитет, со цел да ги исполнуваат или надминуваат оригиналните ОЕМ спецификации.Замена на батерии 12 V 12 Ah носат една година целосна гаранција и 30 дена гаранција за враќање на парите.Распрашајте се за нашиот бесплатен батеријата за рециклирање на услугата.Напон на Појавување : Кога повеќе од 1 батеријата е наредено, ние ќе ви испратиме батерии кои беа произведени во истата серија.Абсорбента Стаклен Мат (AGM) технологија создава супериорни перформанси.Полнење напони се означени на батеријата за цикличен и плови апликации.ОСУМ од СПС Бренд 12 V 12 Ah батерија SLA батерии за Gamatronic Моќ+ SA 20 k VA, SA 30 k VA ПРОЗОРЦИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи