.

.

Homeford FRRY92304W07540F Лента, 2-1/2, Шампањ

Homeford FRRY92304W07540F Лента, 2-1/2, Шампањ

евалуација:

DEN 405.36
Од стока
Во магацинот

Објектот Пакет Димензии должина е : 3.25"Л Објектот Пакет Димензии Ширина е : 3.25"В Објектот Пакет Димензии Висина е : 2.75"H. Земјата на Потекло на Производот : Тајван, Провинција На Кина.Димензии : 2.5 инчен W x 10 метри.Оваа лента карактеристики glittery swirls на солидна боја лента!се користи за да се направи венци, лакови, за подарок завиткување, или да ги красат вашата дрво или мантија!.

Детални спецификации

Додатоци на производи