.

.

qfkj Туш Завеса Ги Прстен од Нерѓосувачки Челик, Анти- ' Рѓа Кука (Сет од 12), Океан Плажа Школка морска ѕвезда

qfkj Туш Завеса Ги Прстен од Нерѓосувачки Челик, Анти- ' Рѓа Кука (Сет од 12), Океан Плажа Школка морска ѕвезда

евалуација:

DEN 623.76
Од стока
Во магацинот

Тоа може да додадете елеганција во вашата куќа декорација, да донесе најмногу соодветен ефект во вашата куќа декорација, и им даде на вас и вашето семејство многу удобно животната средина.Лесно да се инсталира, само да помине низ туш завеса дупка, можете брзо и лесно да се откажам завеса род.2-Нашите туш завеса кука може да се смести во скоро сите видови на туш завеси или завеси, и одговара на повеќето туш завеси или завеса прачки, па тоа е многу практично и никогаш не ќе го жалам со тоа.Големина : 3.Има добар анти- ' рѓа ефект.

Детални спецификации

Додатоци на производи