.

.

Алпска Трансформатор со Тајмер и Фото Ќелија, 300-watt

Алпска Трансформатор со Тајмер и Фото Ќелија, 300-watt

евалуација:

DEN 2877.12
Од стока
Во магацинот

Алпска Корпорација е еден од Америка водечките дизајнери, увозници и дистрибутери на супериорен квалитет дом и градина оркестарот производи.Тоа, исто така, има лесен тајмер кој ви овозможува да се прилагоди на должината на траењето на осветлувањето на еден час за зголемувања за континуирана употреба.ИЗДРЖЛИВИ ЕЗЕРЦЕТО ТРАНСФОРМАТОР : Изградени на времето-отпорни пластика, трансформатор е направен од тешки за употреба на отворено и работи со било подводни или над водата, осветлување, која не бара трансформатор.

Детални спецификации

Додатоци на производи