.

.

Проблеми На Тераси [VHS]

Проблеми На Тераси [VHS]

евалуација:

DEN 989.52
Од стока
Во магацинот

Проблеми На Тераси : Narrated Со Шон Бин - Фудбал Хулиганство - Пал VHSItem Состојба : Многу Добро Убаво Гроздобер, Колекционерски Видео.Зумирање На Слики За Да Ги Видите Точната Состојба.И Одјавување На Други Предмети Што Се Нудат.Објектот Специфики : Изменета Содржина : Нема Жанр : Документарен Сигнал Стандард : PAL Не-Домашниот Производ : Нема.

Детални спецификации

Додатоци на производи