.

.

Куче Шепа Печати Божиќ Керамички Украси Куче Миленичиња Име Обичај Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно Двострано Елка Украс Божиќ Подароци

Куче Шепа Печати Божиќ Керамички Украси Куче Миленичиња Име Обичај Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Порцелански Дрво Приврзоци : се направени од високо квалитетна керамика, површината на керамика е рамна и мазна, а на рака се чувствува добро.Круг керамички keepsake, многу безбедни, нема да гребење на кожата.Керамички украси со Новогодишни елементи може да создаде посилна одмор и забава атмосфера.Поддршка за Персонализација : Ако имате прилагодено на потребите, ве молиме испратете кориснички информации до нас преку Порака во рок од 24 часа по поставување на цел.Уникатен Дизајн, Совршено летување Оркестарот и Подароци : high-definition печатење, единствена шема дизајн.Широка Примена Опсег : Овој Божиќ украс не само што може да ги красат елка, но, исто така, висат на ѕидот, прозорци и врати, и тоа е исто така многу погодни за разни собири и како подароци.Материјал : Ceramic Size : 3 Инчен ◆ 【Tipps】 : не го испуштајте или scrape тешко, така што нема да влијае на користењето ефект на керамички сувенири.Тоа може да се користи како совршен подарок или сувенир за да го даде да се љубовници, деца, пријатели и семејството.Тоа може да се зачува подолго време и е многу спомен.

Детални спецификации

Додатоци на производи