.

.

AC да DC LED Драјвер за Напојување, 24 Volts 25 Засилувачи 600 W 3 во 1 Затемнување

AC да DC LED Драјвер за Напојување, 24 Volts 25 Засилувачи 600 W 3 во 1 Затемнување

евалуација:

DEN 4247.52
Од стока
Во магацинот

Основно Излезен Напон (VDC) : 24. Излезна Струја (Засилувачи) : 25. Максимална Излезна Моќност (W) : 600. Влезен Напон (VAC) : 90 за да 305. Текст Фреквенција (Hz) : 47 до 63. На тип на производ е AC да DC LED Драјвер Напојување 24 Volts 25 Засилувачи 600 W 3 во 1 Затемнување, овој производ е направен во Кина и произведени од страна Значи Добро.

Детални спецификации

Додатоци на производи