.

.

Vestil HBD-2-60 Електрични и Хидраулични Кутија Самосвали, 2000 Капацитет, Депонија Висина Од 60, Ротира Висина 149-1/2, Намали Висината 3/8, Максимална Ротација 135 Степен

Vestil HBD-2-60 Електрични и Хидраулични Кутија Самосвали, 2000 Капацитет, Депонија Висина Од 60, Ротира Висина

евалуација:

DEN 402.48
Од стока
Во магацинот

Универзален дизајн ќе депонија содржина на многу видови и големини на контејнери.Максимална Ротација Патување (Степен) 135, Депонија Агол (степен) 45. Заврши електрични/хидраулична моќ единица за да ја ротирате цевка при притискање на копчето.Безбедност на мрежа екрани наоѓаат на секоја страна на единицата за дополнителна безбедност.Се подигне Време 42 секунди. 460 V 3-ФАЗА.На Vestil HBD-2-60 Електрични/Хидраулични Кутија Самосвали е дизајниран за контролирано дампинг на материјал од кутии, гајби, и други видови на садови.Тој е дизајниран за палети камион за утовар и истовар.На задржување бар прилагодува за да се приспособат на широк спектар на сад височини.Секоја депонија висина има задржете опсег и внатрешна моќ единица со рака одржа контрола стандард.Таа има тешки-должност заварени челични конструкција со заштитна мрежа страна екраните вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи