.

.

Прирачник Четка за Заби Прирачник Spinbrush Четка Екстра Мека Четка за заби Професионална Грижа за Возрасни Студент Интерденталните Четка (Количина : 4)

Прирачник Четка за Заби Прирачник Spinbrush Четка Екстра Мека Четка за заби Професионална Грижа за Возрасни

евалуација:

DEN 823.20
Од стока
Во магацинот

Тоа е изработен од пластика.Исто така, тоа е лесно да се носат кога сте на патување или за кампување.4"Четка рачка материјал : plastic Usage : Manual Number на четки за заби : 2,6 Applicable предмети : возрасни ученици и childrenprompt1.Нашите заби е наменета да се користи повеќе пати, дури и до неколку недели!Ќе бидете изненадени од тоа колку долго нашите заби белење на заби минатата, во споредба со нашите конкуренти.Едно парче калапи парична казна совет влакната висока густина униформа мека гума заби носат отпорен и издржлив чистење на јазикот со сеопфатно чистење функција.Откако ќе се обиде на овој прирачник четка за заби, ти никогаш нема да се вратиш назад. Откако ќе поставите цел, ќе организираме на испорака за вас како е можно поскоро и да го изберат најбрзиот превозот метод.Мажи & Жени Четка Функција Ултра парична Казна Конец Заострените Влакната Аглеста за Тешко да се Постигне Места.На тенки дизајн на четка е мек и флексибилен, кои можат да навлезат на забите и sulcus да се отстрани забен камен и чистење на забите без да се оштети површината заштита слој.Оваа четка големина : 1cm*2cm*18.

Детални спецификации

Додатоци на производи