.

.

menolana Лево Силикони Помине Trainning Пракса Печати Помине Уметност за Обука на Екранот Нокти Манекен Модел Лажни Раце - Рака со Заградата

menolana Лево Силикони Помине Trainning Пракса Печати Помине Уметност за Обука на Екранот Нокти Манекен Модел

евалуација:

DEN 551.76
Од стока
Во магацинот

Лажни нокти совети можат да се вметнат во прстите цврсто, потоа можете да дизајн и боја помине уметност модели на нив.Оваа Помине пракса рака може да се наведнат за да го било која саканата позиција како ви се допаѓа, одлична за помине уметност за обука, помине уметност дизајн, помине уметност пракса и приказ нокти снабдување.Овој Модел Рака е направен од флексибилни силиконски материјал, и го направија близу до вистинска големина, еднократно, не-токсични и без мирис.Кружна дупка е дизајниран на дното на лажни рака за фиксација, заградата ќе се поправи лажен рака без да се движи напред и назад.Совршен за помине уметност почетници или салон уметници употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи