.

.

2021 HP Лаптоп 15.6 HD Екран на Допир, 11 Генерација Intel Core i5-1135G7(Победи i7-1065G7), 16GB RAM меморија, 1TB SSD, позадинско осветлување Тастатура, HDMI, Wi-Fi, веб Камера, Windows 10 | VAATE HDMI Кабел

2021 HP Лаптоп 15.6 HD Екран на Допир, 11 Генерација Intel Core i5-1135G7(Победи i7-1065G7), 16GB RAM меморија,

евалуација:

DEN 21119.76
Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【Моќен ПРОЦЕСОР 2 Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате; 1 HDMI 1.4 b; 1 RJ-45; 1 AC smart pin; 1 приклучок за слушалки/микрофон комбо, 1 мулти-формат SD media card reader, Realtek RTL8821 CE-M 802.11 a/b/g/n/ac (1 × 1) Wi-Fi и Bluetooth 4.2 комбо,. 【Тастатура 2 Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате; 1 HDMI 1.4 b; 1 RJ-45; 1 AC smart pin; 1 приклучок за слушалки/микрофон комбо, Realtek RTL8821 CE-M 802.11 a/b/g/n/ac (1 × 1) Wi-Fi и Bluetooth 4.2 комбо, Видео : Intel Ирис Xe Graphics Audio : Dual speakers Media диск : 1 мулти-формат SD медиуми картичка reader Optical Диск : Нема DVD-Writer Wireless конективност : Realtek RTL8821 CE-M 802.11 a/b/g/n/ac (1 × 1) Wi-Fi и Bluetooth 4.2 combo Built-во HD веб-Камера со Микрофон : YESBattery : 3-cell 41 WHr литиум-јонска батерија Тежина(кг) : 3.9 pounds Color : Silver Dimension(инчи) : 14.1" x 9.5" x 0.8"Додатоци : VAATE HDMI Кабел.

Детални спецификации

Додатоци на производи