.

.

Serge Ibaka 2017-18 Panini Спектри Дадено Ветерани Prizm Refractor Џамбо Џерси Картичка Сериски #19/99 Toronto Raptors

Serge Ibaka 2017-18 Panini Спектри Дадено Ветерани Prizm Refractor Џамбо Џерси Картичка Сериски 19/99 Toronto

евалуација:

DEN 359.76
Од стока
Во магацинот

Serge Ibaka 2017-18 Panini Спектри Дадено Ветерани Prizm Refractor Џамбо Џерси Картичка Сериски #19/99 Toronto Raptors. 2017-18 Panini Спектри Дадено Ветерани prizm refractor #ВВ-8 е Serge Ibaka џамбо џерси картичка со индивидуални сериски #19/99.

Детални спецификации

Додатоци на производи