.

.

FFLJT Симпатична Зајакот Пен Носителот Свинче Банка Десктоп Декорација Дете Роденденски Подарок Студент Пен Носителот (Боја : A)

FFLJT Симпатична Зајакот Пен Носителот Свинче Банка Десктоп Декорација Дете Роденденски Подарок Студент Пен

евалуација:

DEN 1869.60
Од стока
Во магацинот

Нашите пен носителот - модел и дизајн, многу погоден за домашна декорација, сместени во дневна соба, спална соба, биро.Ние одберете природата смола, смола има отпорност на абење и drop.Отпор, смола материјал има висока прецизност и не е лесно да се носат, како и боја и смола се најубаво оформена и убава.Рачно изработени три-димензионални резба, повеќе висок квалитет и уметнички.На ротквица кошница веднаш до зајакот може да се постави со пенкало и мала алатка.Зајакот е тело може да собере пари за лесен пристап.Стави пенкала, моливи и маркери на едно место и на десктоп изгледа почисто.На пен носителот може да се реши вашиот десктоп проблем.Име на производ : Пенкало Holder Place : спална соба, студија, кои живеат room Pattern : зајак со лопата, зајакот држи flowers Appearance : Animals Perfect за чување на предмети, како пенкала, моливи, ножици, highlighters, изтривалка, лепливи белешки, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи