.

.

LifeSupplyUSA (2-Pack) Филтер Замена Компатибилен со Остин Воздух HM 400 HealthMate HM-400 HM400 FR400

LifeSupplyUSA (2-Pack) Филтер Замена Компатибилен со Остин Воздух HM 400 HealthMate HM-400 HM400 FR400

евалуација:

DEN 10074.96
Од стока
Во магацинот

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Ова е пакување од 2 замена на воздухот прочистувач филтри.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Ова е пакување од 2 замена на воздухот прочистувач филтри.Секој филтер помага ефикасно да се филтрира воздухот надразнувачи како што се чад, полен, прашина, пет првут и ткаенина влакна.Секој бренд имиња или логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Пред-филтрирање е вклучен!. Ве молиме имајте во предвид дека ова е замена на производот, не е ОЕМ производ.Замена на Филтер Компатибилен со Остин Воздух HM 400 Health Mate HM-400 HM400 FR400 од Life Supply USA.Ова е високо квалитетна замена на дел од Life Supply USA, исклучиво за продажба од страна на Life Supply USA.ГОЛЕМА КВАЛИТЕТОТ на ВОЗДУХОТ : "Висока Ефикасност Particulate Воздух" (HEPA) дизајн ќе фати многу фини честички и иританти.За максимална ефикасност, препорачливо е да го замени филтер секои 12 месеци (зависи од квалитетот на воздухот и го користат).Секоја употреба на било кој бренд име или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Остин Воздух Health Mate воздух purifiers HM400 и FR400.Се КОРИСТАТ од СТРАНА на ПРОФЕСИОНАЛЦИ : Life Supply USA Воздух Purifiers Филтри се направени да бидат издржливи не се потребни алатки.

Детални спецификации

Додатоци на производи