.

.

Kichler 370035 Клима Нож Во Собата, Слонова Коска

Kichler 370035 Клима Нож Во Собата, Слонова Коска

евалуација:

DEN 1280.40
Од стока
Во магацинот

0.25 во Х х 11 во W x 21.75 во L; 7 lb.За користење со Kichler Canfield Клима, Fryst Патио, и Canfield XL Патио фанови само.Слонова коска заврши.Изградена на ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene).Погоден за влажни локации.Оваа Клима Сечилото Поставете карактеристики за убава текстура детали и класичен, слонова коска заврши.

Детални спецификации

Додатоци на производи