.

.

LSNLNN инвалидски Колички,Само се Движи, Преносни Транзит Патување со Тоалет Алуминиумска Легура, Само-Стил Пати Светлина Мултифункционален Стари лица/Исклучен Коли?

LSNLNN инвалидски Колички,Само се Движи, Преносни Транзит Патување со Тоалет Алуминиумска Легура, Само-Стил

евалуација:

DEN 439.20
Од стока
Во магацинот

[Самоодни Количка]:За Внатрешна и Умерена Употреба на Отворено.Карактеристики Пункција-Доказ Пневматици и Removeable потпирачи за раце за Маси и Worktops.Компактен Дизајн е Лесно да се Движи за Пациентите Andtakers.Прирачник Foladable Количка Погодна за Лицата со посебни потреби или со Deambulation Проблеми. [Врти Лесно]:самоодни Количка Дека Карактеристики Компактен и Тесен Дизајн за Лесна Навигација Низ Тесни Аглите и се Врти, Одлична за Внатрешна Употреба.Удобно Ергономски се Справи Прави Вокер Идеален за Некој со Недоволна Контрола или Артритис.Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Карактеристики Брзо Ослободување Тркала Кои Се Отстранува за да се Направи Транспорт Брзо и Лесно.[Лесен и Свитлива Рамка] : Некомплицирано Количка Дизајн е Разноврсна со Стабилна Челична Рамка за Издржливост. [Мека Седиште и Назад]:Виткање Количка Доаѓа со Црни Најлон Тапациран Backrest и Седиште, Кој Гарантира Траен Удобност и Лесно да се Чисти.

Детални спецификации

Додатоци на производи