.

.

ATEYC Табела Броеви, од не ' Рѓосувачки Челик Шатор Табела Број Картички Ресторан, Кафе Бар Седење на Маса Броеви Свадба, Роденден Резерви (Боја : 1 100)

ATEYC Табела Броеви, од не ' Рѓосувачки Челик Шатор Табела Број Картички Ресторан, Кафе Бар Седење на Маса Броеви

евалуација:

DEN 2332.80
Од стока
Во магацинот

♥ Табела Број Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, трајни и долг животен век. ♥ Табела Броеви големина : 5×5×4.5 cm/1.97×1.97×1.77 инч. ♥ Широк спектар на употреба : Табела Броеви двострано за лесна идентификација.броеви може да се користи за вашата свадба, роденден или посебен настан. ♥ Пакет, Вклучувајќи : 1 до 10, 1 до 20 од 1 до 30 од 1 до 40, 1 50 1 до 60, 1 до 70 години, од 1 до 80 од 1 до 90, 1 до 100 Табела броеви (1 Set). ♥ Услугата : Доколку имате прашања за овој производ, можете да контактирате со нас преку e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Детални спецификации

Додатоци на производи