.

.

Econoco HPCT811VTP Акрилик Врвот Оптоварување Знак Носителот, 8-1/2 Ширина x 11 Висина, Јасна (Пакување од 24)

Econoco HPCT811VTP Акрилик Врвот Оптоварување Знак Носителот, 8-1/2 Ширина x 11 Висина, Јасна (Пакување од 24)

евалуација:

DEN 4632.00
Од стока
Во магацинот

Пакет тежина : 24.95 Фунти.Создава атрактивна екранот.Производот е произведен во сад.Единица грофот : 24.0. Нашите HP линија на влијание-отпорни прикажува користи уникатен мулти-полимерни материјали кои ќе се намалат загубите поради оштетување, додека одржување на својата акрилна-како бојата и јасноста кога употребливи.HP ќе се обезбеди и ниска цена и долг живот на било display program.Производот доаѓа во Јасни.Производот е произведен во сад.

Детални спецификации

Додатоци на производи