.

.

Морнарско Сина Лист Boho Бохемија 12-Парче Туш Завеса Кука Сет Карактеристики Рѓа Слободни Хром Кука

Морнарско Сина Лист Boho Бохемија 12-Парче Туш Завеса Кука Сет Карактеристики Рѓа Слободни Хром Кука

евалуација:

DEN 599.76
Од стока
Во магацинот

HEOEH туш завеса куки.Кука дијаметар е околу 1.Ако имате било каков проблем, или сугестија, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно, ние обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка за вас.1 во, погоден за 0. [Лесно да се Инсталира] Едноставно да го гајтанот низ постоечките дупки и висат над туш род. [100% Задоволство Гарантира] Ние веруваме во нашата кука завеса поставите квалитет. [Производ Големина] Кристално стакло дијаметар-1.1" (8-28mm) дијаметар род.Сите наши производи се најубаво дизајн не само што ќе изгледа како голем дел од décor, но исто така да додадете функционалност на вашиот дом. [Моден Дизајн] Видови на уникатен дизајн за да бидете сигурни дека секој може да го најдете вашиот омилен туш завеса куки, прекрасен дизајн може да ги красат вашиот туш род и бања.Тоа ќе се вклопи во поголемиот дел туш завеса прачки за изработка на овој туш куки се многу практични.[Квалитетни Материјали] Еден сет вклучува 12 уникатен куки.

Детални спецификации

Додатоци на производи