.

.

Обновливи Памук Намирници Шопинг Кеси - Вклучува 3 Платно Tote Кеси, 3 Памук Мрежа Tote Торби и 3 Памук Мрежа Tote Кеси со Засилен Дното - Совршен Пакет за Различни Користи

Обновливи Памук Намирници Шопинг Кеси - Вклучува 3 Платно Tote Кеси, 3 Памук Мрежа Tote Торби и 3 Памук Мрежа

евалуација:

DEN 1439.76
Од стока
Во магацинот

Прекрасно нешто за нашите обновливи кеси е дека памук мрежа материјал е лесно да се чисти, рака & машина перат, и супер брзо сушење.Се приклучат тони клиенти себе си за овие разноврсна мулти-употребата на кеси.Можете лесно да се мијат со користење на вашата машина за перење.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ за ОБНОВЛИВИ НАМИРНИЦИ ТОРБИ : Овие обновливи намирници кесички се направени од 100% природни и unbleached органски памук.Ако се случи ова, едноставно повлечете на ткаенината во која било насока додека торба е уште мокра, тогаш нека се исуши станот.Само имајте на ум дека по првите неколку мие, природни кеси може да изгледа да биде shrunken или претерано збрчкана, што зависи од цврстината на вашата вода и вашата избрана детергент.Овие кеси се biodegradable и обновливи како и органски.

Детални спецификации

Додатоци на производи