.

.

Женска Дебели Топли Џемпери Денот на Вљубените Долги Ракави Екипажот Вратот Sherpa Руно Наредени Pullover Кадифен Љубов Отпечатоци Врвот

Женска Дебели Топли Џемпери Денот на Вљубените Долги Ракави Екипажот Вратот Sherpa Руно Наредени Pullover Кадифен

евалуација:

DEN 693.36
Од стока
Во магацинот

Тоа не е лесно намалување и повеќе стилски. ★ПОВОД : Погоден за Повик/Одмор/Дневно/Работа/ Партија/Црква/Датира/Викенд/ Travel/ Училиште/Home/ Одмор/ Shopping/ Street/ Партија/ Отворено/ Клуб да Носат⁂Жените Суичери/ Симпатична Дуксери/ Половина Zip Pullover/ Комплетна Поштенски Качулка Жени/ Вратоврска Боја Качулка/ Маскирани со Drawstring/ Жени Дуксери/ Дуксери за Тинејџерски Девојки/ Женска Долг Ракав Блузи/ Качулка Вратот/ Пред Кенгур Џеб/ Падна Рамо/ Долг Ракав / Цветни Печати/ Опуштено се Вклопуваат/ Неврзан Преголеми Суичери за Жените. ★КАРАКТЕРИСТИКИ : Изработени од мек, кожата-friendly висок квалитет плетени материјали, дише и пријатна за носење,лесни ткаенини со еластичен, кои ви даваат максимална удобност и топло доволно.Лабава и секојдневен стил за релаксирана лесно се погледне.Еластична затворање. ★ДОБАР ДАР : Добар Избор на Подароци за Вашите Пријател,Мајка,Ќерка,Сопруга,Девојка.⁂плус големина суичери за жените исечете суичери за жените ноќта на вештерките суичери преголеми суичери за жените crewneck суичери гроздобер.Тоа е неопходен фустан во шкафот.⁂zip до сечење на врвот долг ракав исечете sweatshirt секојдневен drawstring дуксери Лабава маскирани за жените девојка мода солидна zip до качулка секојдневен drawstring блузи есен зима качулка долг ракав маскирани јакни кошули, блузи жените секојдневен долг ракав zip до маскирани sweatshirt дуксери мода дуксери црната качулка. ★ГОЛЕМИНА БЕЛЕШКИ : ве Молиме проверете ја големината на сликата пред ставање на ред.ако имате било какви прашања ,можете да нè контактирате.

Детални спецификации

Додатоци на производи