.

.

Хасегава Точни Скала Модел

Хасегава Точни Скала Модел

евалуација:

DEN 1891.44
Од стока
Во магацинот

Број на модел : HAPT38.Многу Детални Комплет.90% од Пластика.На F/A-18 E еден седиште варијанта и F/A-18 F тандем-седиште варијанта се поголеми и повеќе напредни деривати на F/A-18 C и Г Hornet.Лесно да се Изгради.Оваа пластика модел комплет бара бои, лепила и основните алатки за да се заврши.Super Hornet има внатрешна 20 мм пиштол и може да се носат воздухот-to-air проектили и воздух-да-површина оружје.Decal Опции : 1.Точни Скала Модел.VFA-103 "Веселата Роџерс" (2005) 2.Super Hornet влезе услуга со сад Морнарица во 1999 година, на местото на Grumman F-14 Tomcat од 2006 година, и служи заедно со оригиналниот Hornet.Дизајниран и првично произведени од страна на Mc Donnell Douglas, Super Hornet прв полета во 1995 година.VFA-102 "Diamondbacks" Вештина Ниво 3 256 парчиња Возраст 14+ Сет Содржи : 1 x Пластични Модел Комплет. Опис на производот На Боинг F/A-18 E/С Super Hornet е близнак мотор превозникот-базирани multirole борбени авиони.

Детални спецификации

Додатоци на производи