.

.

Дрво за да го Заклучите Екранот Кутија Луксузни Фонтана Пенкало Колектор 12 Слот Пенкало Складирање Организатор Случај со Клуч (3 Слоеви)

Дрво за да го Заклучите Екранот Кутија Луксузни Фонтана Пенкало Колектор 12 Слот Пенкало Складирање Организатор

евалуација:

DEN 2376.00
Од стока
Во магацинот

[Функција] : изработена од дрвен материјал, практична и издржлива.Луксузен изглед со висок квалитет.Транспарентен врвот е јасно да се прикаже вашиот пенкала.Лесно да се чисти. [Капацитет] : Ова Пенкало Случај и Прикажување кутија е дарежлив и практичен дизајн, може да се сместат и организира до 123 пенкала. [Употреба] : да се Чува вашата колекција слободни од гребнатини, прашина и timewear. [Предности] : Со клуч кој може да ја заклучите вашата колекција и да ги чуваат безбедно. [Подарок] : Совршен подарок за годишнини, свадби, роденден или лекување за вашиот familes, пријатели и себе си.

Детални спецификации

Додатоци на производи