.

.

Мојот Aashis 5 Компјутери Лофт Кревет Поставен Деца Маса и Стол Дрво Градинка Мебел - Розова Тема

Мојот Aashis 5 Компјутери Лофт Кревет Поставен Деца Маса и Стол Дрво Градинка Мебел - Розова Тема

евалуација:

DEN 1433.04
Од стока
Во магацинот

Ве молиме имајте во предвид дека на превозот обвиненија се неповратни со исклучок на оштетени или неисправни производи.Опис на производот : Современа Детска Соба Мебел во собата, Не сите производи прикажани на сликата се вклучени во оваа детска соба сет.Restocking надоместоци можат да се пријават.Нарачки откажана после обработка ќе биде предмет на Стандардната Политика на Враќање.Undeliverable или одбива пакети ќе бидат restocked и се третираат како откажувања под Стандард Политика на Враќање. (Не ги отфрлите на секое пакување додека сте сигурни дека сакате да го задржи вашата цел). 1000 Ноќни Табела - Западна 440 * D.Ние сакаме да се љуби го својот предмети, но ако не сте целосно задоволни, ние со задоволство ќе се земе returnable предмети во неискористени состојба, во оригинално пакување назад во рок од 14 дена од денот на испорака.Превозот : Слободен Стил : moderm Материјали : Дрво. 1900 3 Врата Гардероба - В 1200 * D.Само подолу се наведени елементи се вклучени : Кревет Кревет Табела Биро 3 Врата Гардероба Стол Димензии : (во mm) Кревет - Л 1960 * W.5 Компјутери Современата Детска Соба Мебел во собата.Answer : ___________________________ Note : Исклучоците се применуваат - видете "Е мојот објект returnable" подолу.

Детални спецификации

Додатоци на производи