.

.

HUALUDA Лесни Количка за Електрична инвалидска Количка, Удобно Преносни Моќ на инвалидски Колички, Brushless Моќни Мотори, Сите Терен Виткање Енергија инвалидска Количка ?

HUALUDA Лесни Количка за Електрична инвалидска Количка, Удобно Преносни Моќ на инвалидски Колички, Brushless

евалуација:

DEN 660.00
Од стока
Во магацинот

Manual / електрични режим може да биде вклучен во било кое време.Може да се влече како еден куфер во свитканите државата. ● Smart алуминиум авиони алуминиум рамка,силни и издржливи за употреба, поддршка 100kg/220lbs;долготрајна батерија живот 24 V 12 A Литиум батерии може да се оди колку што е 23 КМ;Опремен со два (2) 250-вати мотори за моќен возење,флип на парапет и djustable патување појас.По многу истражувања се населиле тоа е одлична!Квалитетот на инженеринг и материјали кои се користат се од вториот премногу никој, целата стол е задоволство!Производ параметри : Автомобил големина : 880*540*860mm Folding големина : 610*360*690mm Driving брзина : 0-6 KM adjustable Uphill агол : ≥15°Стабилна товарот : 100 KGSitting висина : 47cm Sitting ширина : 41cm Backrest висина : 38.5 cm Motor моќ : 300 WBrake систем : интелигентни електромагнетни brake Battery параметри : 24 V 12 AHCruising опсег : 23 KMNet тежина : 24 KGPrompt : 1.Тоа е многу погодно да му се стави во камион или авион за патување.● Лесни Количка за Преносни Количка двојно, Количка во секунди, Воздух патување одобрени. ● Лесни расклопна електрична инвалидска количка тежина од само 25 кг/55. ● Супер шок апсорпција и седиште beltis ви држи безбедно,стабилно и комфорно,прилагодување на брзината,Анти-флип тркала ,прилагодлив сигурносен појас;Со обратен рог, анти-зрачење магнетен прстен.

Детални спецификации

Додатоци на производи