.

.

MCXGL Меки Силиконски Инстинкт Бендови Замена за Garmin Инстинкт Smart Спортски Види Рака Додатоци

MCXGL Меки Силиконски Инстинкт Бендови Замена за Garmin Инстинкт Smart Спортски Види Рака Додатоци

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

12 месеци гаранција и животниот век на техничка поддршка, ако имате било какви други прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден и да го реши вашиот проблем, ние сме среќни да се препратат на замена бенд или додатоци.Инсталацијата е многу погодно.Направен од висок квалитет на гума, лесни, дише, здрав и без мирис, издржливи.Со исклучок на часовници.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Само компатибилни со Garmin Инстинкт види бенд.Достапни во различни бои, нашиот бенд е само компатибилни со Garmin Инстинкт рака која ги држи вашите изгледаат стилски и удобно.Печати на враќање превозот етикета.Можете да добиете на : 1 сет на ремени, 1 алатка pin, 2 пролет ленти.Бесплатна инсталација алатка.

Детални спецификации

Додатоци на производи