.

.

Smart LED Downlights Комплет, Sumaote 4 Инчен 5W RGBCW LED Вдлабнати Осветлување WiFi, Bluetooth бел ден 2700K-6500K Dimmable Таванот Светла со Далечинскиот управувач & Smart Мост, Одговара за Алекса Google

Smart LED Downlights Комплет, Sumaote 4 Инчен 5W RGBCW LED Вдлабнати Осветлување WiFi, Bluetooth бел ден 2700K-6500K

евалуација:

DEN 2159.76
Од стока
Во магацинот

Можете исто така да далечински пристап преку мрежа и контрола на вашиот светла секој каде.Тоа го прифаќа команди како "Turn on / off, промена на боја, слабо / заличи светлина".Контрола на вашиот паметен вдлабнати светла апсолутно hands-free со едноставни гласовни команди, како што се префрлување, затемнување, бојата се менува, група контролирање и други операции. 9 W 700lumens вдлабнати светла со Боја температура : 2700 K-6500 K, ладни и топли тонови се дефинирани од вас. ★ Гласовна Контрола Smart downlights се компатибилни со Алекса, Google Асистент и ITFFF.Кога ќе ги поканите вашите пријатели на забава во домот, може да се создаде амбиент сакате со прилагодување на бојата на светилки.Секоја предводена вдлабнати светлина се контролира одделно, или можете исто така групи светлата како што треба да се контролира заедно, преку стан, контрола на светла со промена на бојата, осветленост промени, вклучи/исклучи, итн.★ Светла Димензија Надворешниот дијаметар : Φ4.

Детални спецификации

Додатоци на производи