.

.

ROHM PHLX RSB39VTE-17 RSB39V Серија 35.1 V 30 pc SMT Bi-Насока ESD Заштита Диоди - SOD-323 - 3000 item(s)

ROHM PHLX RSB39VTE-17 RSB39V Серија 35.1 V 30 pc SMT Bi-Насока ESD Заштита Диоди - SOD-323 - 3000 item(s)

евалуација:

DEN 12285.84
Од стока
Во магацинот

Numberof Channels : 1; Capacitance : 30 pc;.Power Rating : 200 m W;.Storage Temperature Range : -55 на +150 °C; Насока : Bi-Directional;.Breakdown Voltage-Мин : 35.1 V;.RSB39 V Серија 35.1 V 30 pc SMT Bi-Насока ESD Заштита Диоди - SOD-323 ***** За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

Детални спецификации

Додатоци на производи