.

.

КУТИЈА САД BM752BFKSK Лесно Пати Mailers, 5.5 Ширина, 2 Висина, 7.5 Должина, Kraft (Пакување од 2400)

КУТИЈА САД BM752BFKSK Лесно Пати Mailers, 5.5 Ширина, 2 Висина, 7.5 Должина, Kraft (Пакување од 2400)

евалуација:

DEN 815.76
Од стока
Во магацинот

Економски kraft изградба помага во намалување на поштенските трошоци.Овие едно парче mailers имаат оценки во повеќе длабочини за да се обезбеди соодветна одговара за вашите производи.Едноставно место на производот во центар, се свитка во страни на вашиот посакуваната длабочина и печат со лента.Економски 200#/ЕКТ-32-Б kraft брановидни изградба.Испраќаат рамни и се продаваат во палети количини. 7 1/2" x 5 1/2" x 2" Kraft Лесно Пати Mailers.Економски kraft изградба помага во намалување на поштенските трошоци.Овие едно парче mailers имаат оценки во повеќе длабочини за да се обезбеди соодветна одговара за вашите производи.Едноставно место на производот во центар, се свитка во страни на вашиот посакуваната длабочина и печат со лента.Економски 200#/ЕКТ-32-Б kraft брановидни изградба.Испраќаат рамни и се продаваат во палети количини.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи