.

.

Поштенски Канцелариски Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за Мажи Жени

Поштенски Канцелариски Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

Можете да изберете еден ви се допаѓа, тие се и практични & мулти - функционални, со што би се како на телефонот торба и паричникот торба, прилагодливи и пренослив рака, без разлика Дали тоа е како торба, crossbody торба, или чанта, се приспособат на тоа како ви се допаѓа, не ви се потребни да се одржи оваа торба и слободни вашите раце.Стилски и шик дизајн оди добро со било облека во која било прилики како работа, бизнис, датира, дневна, патување, училиштето и ќе се чувствувате удобно да го носат.Телефон Торба Големина : Оваа ретро телефон crossbody торба е 7.Можете да изберете производи со слики, ве молиме имајте на ум дека прилагодено производи не се returnable.Тоа не само што може да го видиме, но исто така може да поставите готовина / кредитни картички / мини огледало / монети / копчиња и кармин итн.Телефон Чанта Дизајн : Видиме торбичка има еден предниот џеб, две главни џебови, и три внатрешна картичка слотови, 2 предвремените на копче.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.Crossbody Телефон Паричникот Материјал : Оваа мода телефон торба е направен на СТП кожа и издржливи хардвер , класичен и едноставен дизајн, стилски стил,мали телефон чанта може да се користи за долго време.9 инчен(L), рамо, рака е 43 инч.

Детални спецификации

Додатоци на производи