.

.

Дигитални Max Min Стакленички Термометар, FORNORM Следи Максималните и Минималните Температури за Стаклена Градина Конзерваториум Дома Затворен Отворено Кука Дупка Мон

Дигитални Max Min Стакленички Термометар, FORNORM Следи Максималните и Минималните Температури за Стаклена Градина

евалуација:

DEN 285.12
Од стока
Во магацинот

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Нашата внимателно извори спектар на max min термометри се многу точни и напојува со 2 X AAA Батерија (не се вклучени).НОВИ MAX MIN ТЕРМОМЕТАР - Дигитален температура monitor display градина максимум минимум термометар покажува висок, низок и сегашните температури.23 oz Package 1* Thermometer1*Корисникот Manual Warranty Ние нудиме 60 Дена Пари Назад & 18-Месечно Грижете се-Бесплатно Гаранција!За било можно неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понуди замена или рефундирање на дека.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ - 1* Термометар, 1*Прирачник за Корисникот, 60 Дена Пари Назад & 18-Месечно Грижете се-Бесплатно Гаранција!.18 â€(L*W*H)Нето тежина : 120g/4. ОПСЕГОТ НА ПРИМЕНА, Може да се користи за внатрешна и надворешна; погоден за користење во градина, стаклена градина или конзерваториум; придобивките од прилог покрив за екстра заштита од надворешни штета.

Детални спецификации

Додатоци на производи