.

.

Homeford Слободни Стои Мини Цинк Chalkboard, Сива, 4-Инчен

Homeford Слободни Стои Мини Цинк Chalkboard, Сива, 4-Инчен

евалуација:

DEN 286.80
Од стока
Во магацинот

Бесплатни Стои Мини Цинк Chalkboard.Направете ја вашата марка со оваа симпатична Слободни Стои Мини Цинк Chalkboard.Карактеристики на гроздобер scalloped врвот дизајн кој би го врзуваат и со рустикален тематски настан.Пишуваат пораки или назначени табела броеви, и едноставно место на место маси.Тоа е еднократно; едноставно ја избрише секоја солза од стариот текст и повторна употреба!.Должина : 3".Висина : 4".Направете ја вашата марка со оваа симпатична Слободни Стои Мини Цинк Chalkboard.Карактеристики на гроздобер scalloped врвот дизајн кој би го врзуваат и со рустикален тематски настан.Пишуваат пораки или назначени табела броеви, и едноставно место на место маси.Тоа е еднократно; едноставно ја избрише секоја солза од стариот текст и повторна употреба!Должина : 3" Ширина : 1.5" Height : 4".

Детални спецификации

Додатоци на производи