.

.

Деца Маса и Столче Поставено на Децата Табелата со 2 Столици, Лесно да се Соберат Градинка Маса, Прилагодлива Висина е Погоден за Деца на Возраст од 2-10

Деца Маса и Столче Поставено на Децата Табелата со 2 Столици, Лесно да се Соберат Градинка Маса, Прилагодлива

евалуација:

DEN 12810.24
Од стока
Во магацинот

Најдобар подарок за деца!☀ Карактеристики : Прилагодлив маси и chairs The висина на маса и седиштето може да се прилагоди.Лесно да се чисти и assemble It лесно може да се избриша со влажна крпа.Матирано цвет surface The назад и седиште плочи на стол употреба матирано материјали.На децата пластична маса и стол сет ќе донесе виталност на секоја соба или покриена тераса.Лесно да се соберат, може да се користи на табелата во 20 минути☀ Параметри : Материјал : пластични PP+ЈП material Table големина : 120x60cm Chair големина : 28x30cm The табела може да се прилагоди во 7 височини : 45-57cm The стол може да се прилагоди во 3 височини : 26-30cm▲ Ако ви требаат повеќе стилови, ве молиме кликнете на нашите други производи, за да го најдете вашиот омилен стил▲ Ако имате било какви прашања пред или по купувањето, можете да контактирате со нас.Табела големина е 120*60см, стол големина е 30*28cm, погоден за момчиња и девојчиња на возраст од 2-10.Со светла боја и симпатична изглед, децата мебел во собата е идеален подарок за деца на возраст од 2-10.Овој сет на маси и столови е многу погодна за момчиња и девојчиња на возраст од 2-10.ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме многу среќни да помогнеме.Дозволете им на децата на различни возрасти да се користи за различни прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи