.

.

Детска Зимска Туш Завеса Среќен Симпатична Детска Игра Зимски олимписки Игри Здраво Зима Бања Завеса,Оркестарот Ткаенини Бања Туш Завеса со Куки 72x72inches

Детска Зимска Туш Завеса Среќен Симпатична Детска Игра Зимски олимписки Игри Здраво Зима Бања Завеса,Оркестарот

евалуација:

DEN 1519.20
Од стока
Во магацинот

Изработен од полиестер ткаенини за долготрајна употреба и добар изглед.Водоотпорен печатени ткаенини бања туш завеса.Таа, исто така ја одржува својата форма и е, затоа, многу повеќе трајни кога во споредба со другите видови на материјали.Задоволни Услуга : задоволството на Клиентите е наш приоритет, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Водоотпорен материјал.Не сакате да се направи промена и да се купи вашите најблиски туш завеса која ќе го подигне аура во нивните бањи?Сите сакаат практични објект кој може да биде и прекрасна и корисна во исто време.Обрасците се печатат на туш завеса лагер со дигитално печатење која се е јасно,ecofriendly.Сите модели се избере може да гарантира добра резолуција како слики што го покажаа.туш завеси може да биде голема за можни избори на подароци премногу.Увезените и произведените со големо внимание, Нашите производи секогаш се стремите да ги изградат најдобрите на вашето внимание.Ние користиме високо квалитетни Полиестер во производството на нашите туш завеси, која е позната по своите карактеристики на лесно миење и сила.Туш Завеса : Увезени.Оваа туш завеса направен од 100% висок полиестер, водоотпорен.Вклучува 12 туш завеси куки.

Детални спецификации

Додатоци на производи