.

.

Под Оклоп Мажите е Мило Хибрид Јакна

Под Оклоп Мажите е Мило Хибрид Јакна

евалуација:

DEN 1176.00
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Машина Wash.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Лесни, трајни ripstop ткаенина со мрежа обвивка.Underarm панели се користи шупливи-влакна изградба да се водат & стапица топлина.Еластична ракави & полите.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на innovation.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу крајностите.

Детални спецификации

Додатоци на производи