.

.

Fanimation CAISD4A Caruso Сечилото Тесен Овална Бамбус, 22-Инчен, Антички, Поставен на 10

Fanimation CAISD4A Caruso Сечилото Тесен Овална Бамбус, 22-Инчен, Антички, Поставен на 10

евалуација:

DEN 5399.76
Од стока
Во магацинот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Овој предмет има 22" тесен овална ткаени бамбус ножеви.Овој предмет има 52" сечилото издржам.Произведено во КИНА.Античкиот заврши.Се продаваат во групи од десет.

Детални спецификации

Додатоци на производи