.

.

2020 Topps Бејзбол #115 Мет Thaiss РК Дебитант Картичка Лос Анџелес Ангели Официјални MLB Бејзбол Трговски Картичка Во Raw (NM или Подобро) Состојба

2020 Topps Бејзбол 115 Мет Thaiss РК Дебитант Картичка Лос Анџелес Ангели Официјални MLB Бејзбол Трговски Картичка

евалуација:

DEN 119.76
Од стока
Во магацинот

Мет Thaiss.Лос Анџелес Ангели.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2020 Topps Бејзбол #115 Мет Thaiss РК Дебитант Картичка Лос Анџелес Ангели Официјални MLB Бејзбол Трговски Картичка Во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Детални спецификации

Додатоци на производи